O nás

Gnarly Owl je česká značka specializující se na polarizační brýle již od roku 2017. Jakožto milovníci zimních sportů jsme nejdříve přišli na trh s polarizačními lyžařskými brýlemi. Protože se kromě lyžování sami věnujeme i freeridu, skialpům a splitboardu, moc dobře víme, jak důležité je dokonale vidět. A právě k tomu významně pomáhá polarizace, která eliminuje oslepující odlesky a výrazně zdokonaluje ostrost vidění. Naším cílem tedy bylo a stále je nabízet českým lyžařům a prknařům nejlepší polarizační brýle na trhu, za co nejnižší cenu, které sami navrhneme a otestujeme i v těch nejextrémnějších podmínkách. 

Po čtyřech úspěšných sezónách jsme vyslyšeli přání našich zákazníků a na jaře 2021 jsme začali nabízet i sluneční polarizační brýle. Ty jsou určené na bike, turistiku, běh, skialpy, běžky, ale díky polarizaci i na řízení nebo na parádu do města. Nabízíme kvalitní a navíc stylové sluneční brýle s výměnnými zorníky, které by neměly chybět ve výbavě žádného sportovce. K našemu milému překvapení je zájem o tyto brýle obrovský a největší radost nám dělají vracející se zákazníci, kteří naše produkty doporučují dále svým kamarádům a známým. 

Gnarly Owl sova polarizační sluneční brýle na kolo běh mtb skialpy lehké kvalitní levné zrcadlový zorník výměnné zorníky fotochromy fotochromatický

Často se nás lidé ptají, proč jsme značku pojmenovali Gnarly Owl. Někomu tento název přijde trochu krkolomný, ale jakožto blázni do lyžování jsme nemohli jinak. Gnarly je totiž z lyžařské hantýrky a znamená něco za hranicí extrému a nebezpečí. Něco, co je pro vás fakt přísný. A owl je sova. Sova přece dokonale vidí…tak jako i vy můžete vidět přes naše brýle. Sova má velké oči, a tak i u našich brýlí Gnarly Owl volíme záměrně velké rozměry, aby přes ně bylo co nejlépe vidět. Občas si do nás někdo rýpne, že jsme českou značku pojmenovali anglicky, ale my na tom nevidíme nic špatného. Jinak se pro naše brýle začíná pomalu rozmáhat oslovení gnarlyovky anebo sovy.

Gnarly Owl sova lyžařské polarizační brýle Island pár česká značka

Baví nás zainteresovanost a nadšení lidí okolo. Jsme vděčni za sociální sítě. Dostáváme od vás spoustu zpráv, posíláte nám fotky z hor, označujete nás a sdílíte s námi svá dobrodružství. Nejsme jen prodejci, co pracují s čísly. Jsme rodina, kamarádi a komunita, kterou spojuje láska ke sportu, horám a přírodě.  


Stay GNAR! #gnarlyowl