Technické specifikace

Polarizační skla
Největší předností brýlí je polarizační filtr ukrytý uvnitř zorníku. Ten dokáže absorbovat přebytečné odlesky a věrněji zobrazuje barvy. Lépe je vykreslena struktura oblohy pro příjemnější požitek z jízdy, ale také struktura sněhu pro přesnější vidění nerovností na svahu. 

Konstrukce dvojitých sférických skel
Skla jsou konstruována ze dvou vakuově uzavřených sférických zorníků, které nabízejí přesnou zrakovou čistotu.


Třívrstvá odolnost proti poškrábání
Třívrstvá ochrana zajišťuje, že Vaše skla zůstanou v nejlepší kondici bez ohledu na to co s nimi zažijete.


Maximalizované periferní vidění
Design rámu rozšiřuje a maximalizuje periferní vidění, čímž zvyšuje prostorovou orientaci a zlepšuje Váš výkon na sjezdovce, v parku, nebo ve volném terénu. 


100% UV ochrana
Kompletní ochrana proti UV záření se blíží 400nm.


Aktivní ventilace proti mlžení
Přizpůsobený systém odvětrání optimalizuje proudění vzduchu skrze pěnový lemový rámeček a větrací otvory bez ohledu na podmínkách a stylu jízdy.


Velmi flexibilní TPU konstrukce
Brýle jsou konstruovány z velmi flexibilního TPU, který perfektně sedne na každý tvar obličeje a zajistí komfort po celou dobu ježdění. Design je dělaný tak, aby padnul na každou helmu.


Ochrana brýlí proti nárazu
Naše brýle jsou testovány za extrémních podmínek, aby byla zajištěna bezkonkurenční ochrana před vysokou zátěží a velkou rychlostí nárazu dle ČSN EN 174.


Trojité pěnové lemování
Trojitá vysokohustotní pěna spolupracuje s flexibilním TPU, aby pohodlně sedla na obličej a zajistila maximální ochranu proti vniku větru a sněhu. Pěnový lem kolem brýlí je z antialergenního materiálu.


Silikonový protiskluzový pásek
Pásek je opatřen protiskluzovým silikonem, který zabraňuje nechtěnému posunutí brýlí na helmě.

Součástí balení
S brýlemi dostanete i stylovou krabičku, pytlík, který Vaše brýle ochrání před poškrábáním a hadřík na čištění.

OTG
Brýle s označením OTG, Over the Glass neboli “brýle přes brýle” jsou lyžařské brýle vhodné pro použití s dioptrickými brýlemi. Kromě speciálních výřezů v pěně brýlí na nožičky dioptrických brýlí mají také široký zorník, který umožňuje dostatečně velký prostor pro dioptrické brýle a netlačí je k obličeji.